Kontaktujte nás - zastoupení máme v celé České republice

Praha, Brno, Plzeň, Jihlava, Zlín, Ostrava, Chomutov

Modrá linka: 844 111 125

Mobilní kontakt: 777 222 356

Leasing a úvěr všech komodit - STARŠÍ i repasované  stavební a lesní stroje, přístroje, veškerá technika, haly, vybavení firem a obchodů, kancelářský nábytek, regály, software,  kotle, gastrotechnika, generátory, fitness stroje apod. Leasing a úvěr na nové, starší i speciální automobily.

Zpětný leasing na stroje a automobily.

Dovoz osobních, nákladních i speciálních aut ze zahraničí. Zajistíme prověření auta v zahraničí, zaplatíme jej za Vás, provedeme jeho dovoz do ČR a vyřídíme veškeré formality s tím spojené. Předem Vám odsouhlasíme financování – leasing nebo úvěr na auta ze zahraničí. Nabídneme zpětný leasing nebo zpětný úvěr  automobilů, které si dovezete sami.

Stroje, technologie nebo další jiné zařízení ze zahraničí.

I s tím si umíme poradit – též předem zajistíme odsouhlasení leasingu nebo úvěru na stroj v zahraničí, zaplatíme jej dodavateli a dovezeme do ČR. Poskytujeme zpětný leasing nebo zpětný úvěr strojů, které si sami dovezete.

  • Jinačovice 29
  • 664 34 Jinačovice
  • mapa

Kontaktní osoby

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce